חיפוש :

מאיפה מייבאים תאורה לבית?

יתרונות בתאורה לבית המיובאת מסין

כאשר אנו מדברים על תאורה אשר מיובאת מסין יש לעשות את ההפרדה בין תאורה בחנות בארץ אשר מיובאת מסין לבין תאורה אשר נקנית על ידכם בסין, ידוע שהרבה אנשים נוהגים לעשות קניות לבית אם במהלך שיפוצים ואם במהלך בניה בסין על מנת להוזיל עלויות. היתרון המשמעותי ביותר בקנייה של תאורה המיובאת מסין זה המחיר אשר הינו נמוך מאוד יחסית בהשוואה למחירים של תאורה המיובאת ממקומות אחרים או תאורה אשר מיוצרת בארץ.

חסרונות בתאורה המיובאת מסין

חשוב לציין שאמנם אין מדובר בדעה גורפת מן היסוד אך ידוע שמוצרים באופן כללי וכן תאורה בפרט המיובאים מסין הינם פחות איכותיים ולא בכדי המחיר שלהם הינו זול יותר. גופי תאורה הם מוצר רגיש אשר עלול להתקלקל ולכן לא תמיד מומלץ לרכוש אותם כאשר ידוע שהם מגיעים מסין. עדיף לצרוך גופי תאורה שאולי מחירם יקר יותר אך לפחות אתם יודעים שאתם רוכשים תאורה עמידה, חזקה ואיכותית יותר עם אחריות מקומית.

איזו תאורה עדיפה? תאורה נתלית או תאורה דבוקה לתקרה?

כאשר אתם בוחרים תאורה לבית עליכם כמובן להתחשב בסגנון העיצוב שבחרתם לביתכם. ישנם סוגים של תאורה דבוקה לתקרה וכן של תאורה נתלית, כמובן שיש להתחשב בגובה התקרה ואם מדובר בתקרה נמוכה תאורה דבוקה תתאים יותר וכן הפוך, תאורה תלויה כמו למשל שנדלירים מפוארים תוכלו למצוא גם בסגנון יוקרתי מודרני וגם בסגנון הכפרי והענתיקה, על כך בפסקה הבאה.

עיצובים בסגנונות שונים בעולם התאורה לבית

ניתן למצוא הן בתאורה התלויה והן בתאורה הדבוקה סגנונות שונים בעיצוב, כך שבין אם אתם מתחברים לעיצוב הכפרי יותר או לעיצוב המודרני תוכלו למצוא את התאורה המתאימה ביותר, כל שנותר לכם הוא לעשות חיפוש מקיף במגוון חנויות התאורה העומדות לרשותכם, רשתות תאורה גדולות וכן חנויות בוטיק של אמני תאורה.

בהצלחה!

 

 

טואול - בניית אתרים