חיפוש :

רענון של מטבח בסכום נמוך

איך נרענן את המטבח בסכום נמוך?

רוצים לרענן את המראה של המטבח שלכם? זה לא אומר שאתם אמורים להשקיע כעת סכומי כסף גדולים למען המטרה הזו. ניתן לבצע פעולות פשוטות שישנו את המראה של המטבח פלאים.

מי אמר שחייבם להשקיע בשיפוץ יסודי ורכישה של מטבח חדש, כדי לרענן את המראה ולחדש את האווירה? אם אתם מעוניינים לחדש ולרענן, ואתם לא ממש מתכוונים לשבור את החסכונות שלכם על זה. כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. כאן תקבלו כלים פרקטיים לחידוש ורענון המטבח שלכם בהוצאה מינימלית.

5 נקודות שחשוב לשים לב אליהן

·         החלפת ידיות – יש על ארונות מטבח שלכם ידיות? רצינו שתדעו שאתם יכולים להחליף את הידיות. החלפת הידיות למוצר עכשווי ומתאים לרהיטים שלכם, תשנה בצורה ניכרת את המראה של המטבח.

·         כיסאות – האם יש לכם אי? תוכלו לרכוש כיסאות בר. כיסאות בר מעוצבים ויפים משדרגים בצורה ניכרת את המראה של המטבח. בחרו כיסאות מתאימים בצבעם ובעיצובם למראה של המטבח. והנה, הקפצתם את המטבח שלכם קדימה.

·         תאורה – האם שמתם לב לכך שלגוף התאורה המותקן במטבח יש השפעה ישירה על האווירה ועל המראה? ניתן לבחור בגופי תאורה שונים ובנורות מסוגים שונים. בבחירת תאורה יש לשקול את הנתונים כולם ולבחור את הגוף המתאים ביותר. יועץ תאורה יוכל לכוון אתכם לבחירה נכונה של תאורה מוצלחת. כזו שתספק לכם את העוצמה הרצויה, ותאפשר לכם ליהנות ממראה הולם ואווירה נפלאה.

·         אקססוריז ואביזרים – ניתן להשיג בחנויות מגוון אביזרי עיצוב והלבשת הבית. חפשו בחנויות לאביזרים של מטבחים בירושלים, ומצאו פריטי נוי או פריטים דקורטיביים שיעשו לכם את המטבח.

·         תמונה – ניתן לתלות על קיר המטבח תמונה מתאימה או ציור אומנותי. ניתן לתלות מעל שיש או מעל לפינת האוכל. חשוב לבחור תמונה מתאימה שמשתלבת עם המכלול ועם ארונות מטבח או עם השיש במטבח שלכם.

כדי לחדש ולרענן מטבח אתם לא חייבים לרוץ אל נגר. כי בעזרת מספר פריטים קטנים, הרבה סבלנות וטעם טוב תוכלו לחדש את הבית שלכם בצורה ניכרת. אז למה אתם מחכים?

בהצלחה

צוות האוס ירושלים

 

טואול - בניית אתרים