חיפוש :

5 טיפים לבחירת קרמיקה לבית

משפצים את הבית או בונים את בית חלומותיכם? צוות האוס ירושלים בחן עבורכם 5 טיפים שיעזרו לכם לבחור קרמיקה לבית. המבחר הוא רב והכמויות עצומות על כן כדאי להשקיע את זמנכם ולא להתפשר על איכות על מנת שתהינו שנים רבות מקרמיקה שתשרת אתכם תקופה ארוכה.

1.    התחילו עם השוואת מחירים והבנה של העלויות. ישנם סוגים רבים של קרמיקה ולכן אין צורך לצאת מהבית אלא רק לפתוח את האינטרנט ולהתחיל ללמוד על הסוגים והמגוון הרחב של הקרמיקה.

 

2.    לאחר שקצת קראתם הגיעו פיזית למספר חנויות בקרבת מקום מגוריכם והתייעצו עם בעל מקצוע על מנת שיוכל לסייע לכם בעוד שאלות שוודאי תתעוררנה במהלך הבחירה.

 

3.    קחו בחשבון את העיצוב הכולל בחלל ותבחרו את הקרמיקה לפי שאר העיצובים בבית. למשל כבר עכשיו לפני הבחירה תנו את הדעת על חיפוי קיר בסלון או צבע הספות. ניגודיות בצבעים יכולה ליצור תוצאה מרהיבה ואף ייחודית. קרמיקה יכולה להיות שימושית לפנים הבית וגם בהמשכיות מקסימלית עם המרפסת או הגינה היוצרים מראה אחיד ומרהיב.

 

4.    הגדירו תקציב מראש. עלויות הקרמיקה יכולות להרקיע שחקים ויש לתת את הדעת לכמות ולגודל. יש לחשב את הכמות לפי מטר רבוע ולהצטייד בכמות גדולה יותר מהנדרש במקרה שיידרש או במקרה של שבר. דאגו שבית העסק יזכה אתכם על עודפים.

 

5.     בחירת גדלים- כבר מזמן אין גודל קבוע וסטנדרטי. ישנם אריחים בצורות הנדסיות או ריבועים קטנים/ ענקיים. כדאי תמיד לקבל השראה ממגזינים שונים.

 

בהצלחה

צוות האוס ירושלים 

 

 

טואול - בניית אתרים