חיפוש :

פרגולות וסוככים- למה כדאי בחורף?

פרגולות וסוככים נועדו לשטחי חוץ במטרה להגן מפני השמש בקיץ על ידי צל ובמטרה להגן גם בעונת החורף מן הרוחות החזקות והגשמים ולמעשה ליצור מצב בו ניתן להיות בחוץ גם כאשר רטוב בצורה הנוחה, הפרקטית והאידיאלית ביותר.

מי אמר שאפשר לנצל את הגינה רק בקיץ?

אין סיבה שהגינה שלכם תהיה בשימוש רק בעונת הקיץ והשמש. על ידי פרגולות וסוככים תוכלו לנצל את הגינה וליהנות ממנה גם כאשר יורד גשם וקר. ניתן למצוא פרגולות איכותיות מחומרים שונים וכן סוככים איכותיים אשר יהפכו את הגינה שלכם לפונקציונאלית גם כאשר יורד גשם. אז רוצים להזמין חברים על האש אבל יורד גשם? תזמינו ואל תתנו לגשם לעצור אתכם, פשוט הזמינו פרגולה איכותית ובררו לגבי סוככים, ישנו מגוון רחב של סוככים אשר ניתנים לקיפול בעת הצורך וגם כאשר הם פרוסים הם אסתטיים ומעוצבים ברמה החזותית שלהם.

פרגולות איכותיות וחזקות למגוון מטרות:

ניתן להשתמש עם פרגולות וסוככים למגוון של מטרות אם להצללה, אם לגשם ואפילו סתם למטרת נוי, הנה מספר דוגמאות נפוצות לפניכם:

גינות ציבוריות- גני שעשועים, פארקים וגינות ציבוריות שונות מקורות על ידי פרגולות וסוככים על מנת ליצור הצללה מפני השמש וכן הגנה מקסימאלית מפני גשם בחורף.

חצר הבית- על מנת להמשיך לנצל את הגינה הפרטית בביתכם גם בעונת החורף תוכלו להתקין פרגולה או סוכך שנועדו בדיוק למטרה זו ולהמשיך ליהנות מן הגינה בכל עונה.

מסעדות- אם המסעדה שלכם מתפרסת גם לשטח שמחוץ למסעדה, על מנת לאפשר לסועדים לשבת שם גם בעונת החורף תזדקקו להתקנה של סוככים איכותיים או לפרגולה אטומה שתאפשר שם ישיבה בצורה נוחה ללקוחותיכם.

גני אירועים- גני אירועים אשר חלק נרחב מן האירועים שנערכים בהם, נערכים בחוץ משתמשים גם הם בפרגולות וסוככים על מנת שגן האירועים יהיה מוגן ונוח לאורחים בכל עונה ובייחוד בחורף.

תחנות תחבורה ציבורית- תחנות אוטובוס או תחנת מוניות אשר מחכים בהם נוסעים מוגנות על ידי פרגולות וסוככים מפני הגשם.

לחורף יבש וחם גם מחוץ  לבית התקינו פרגולות וסוככים.

בהצלחה!

טואול - בניית אתרים