חיפוש :

מיכל נידם - הום סטייליסטית, מלבישת בתים ירושלמית

 מיכל נידם

הום סטייליסטית, מלבישת בתים ירושלמית

בת 40 אם לחמישה

כאשר שואלים את מיכל: "מהו הסגנון בתחום העיצוב האהוב עלייך?" היא מתחמקת ולא אוהבת להשיב באופן חד משמעי. אמנם, יש לה את הסגנון האהוב עליה במיוחד שהוא השילוב בין ישן לחדש, בין פשטות ליוקרה, בין דיוק לבלאגן; אפשר לומר – אקלקטי. יחד עם זאת, במפגש עם הלקוחות שלה, מיכל מניחה בצד את הסגנון האישי שלה ואוהבת לחקור ולהבין מהו הסגנון המתאים ללקוח או  למשפחה שעמה היא נפגשת.

מיכל מודה שהיא חווה אתגר וריגוש בכל פעם מחדש. היא מציבה בפניה את הדיוק והניסיון להבין מה בדיוק הלקוח אוהב? מהו הסגנון העיצובי שיגרום לו לחוש נינוח, רגוע ושמח.

היא מוסיפה ואומרת: "כשבוחרים סגנון כל שהוא, בין אם נקי מודרני, כפרי רומנטי, רטרו וינטג' או כל סגנון אחר – יש לו מאפיינים ברורים. עם זאת, אבחר את החומרים והצבעוניות שיעצבו את החלל, כאשר בראש מעייני עומדים רצונותיו ואהבותיו של הלקוח עצמו".

 

אז מה זה "הום סטייליסטית" או לחילופין "מלבישת בתים"?

הום סטיילינג  הוא עיצוב פנים ללא שבירת קירות או שיפוץ מאסיבי. הוא טומן בחובו את כל הדברים היוצרים את האווירה בבית, בכלל זאת:

צבע: צביעת קירות, צבעוניות הריהוט וכל האביזרים בחלל בהתאם לסגנון הנבחר.

תאורה:  עולם ומלואו! יש להתאים את גופי תאורה לכל חלל בבית. התאורה מחוללת שינוי דרמטי ביותר בעיצוב.

טכסטיל:  וילונות, שטיחים, כריות נוי, כיסויים ועוד ... בחירה נכונה יוצרת הבדל משמעותי.

ריהוט: התאמת הריהוט לחלל הבית תוך דיון בסוגיות - האם נשתמש בקיים? נשפץ אותו? נרכוש חדש? מה יהיו סגנונו, מידותיו והתאמתו לחלל.

אקססוריז (איבזור): תמונות, מראות, כלי נוי, עציצים ועוד ...

כאשר כל הגורמים הללו משתלבים יחד בהרמוניה מושלמת, נוצרת אוירה נעימה  וחל שינוי עמוק במראה החיצוני של הבית ובהרגשה הפנימית של הגרים בו.

מיכל תשמח לרענן לכם את הבית באמצעות הידע המקצועי שהוצג בפניכם ואף לשתף אתכם  ברעיונות חדשים, שיוסיפו אור ושמחה.

 

עוד ממיכל ...

 

טיפים לעיצוב חדרי ילדים ונוער:

מיכל אוהבת לעצב גם חדרי ילדים. לדבריה, המפתיע הוא שילדים יודעים מה הם רוצים. לאור כך, רצוי לקבל את המשוב מהם. האושר והשמחה בחדרם החדש ניכרים באופן מיידי וכן על פניהם.

להלן מספר המלצות לעיצוב חדרי ילדים ונוער:

1. שיתוף  הילדים בקבלת ההחלטות: אין פירוש הדבר כי נמלא את כל רצונותיהם, אך חשוב להקשיב לבקשותיהם (דוגמת, צבעים אהובים, מיקום השולחן והמיטה) ואף מה חסר להם בחדרם הנוכחי. זהו שלב חשוב של שיתוף והתייעצות הדדיים, התורמים גם ליצירת קירבה רבה בין ההורים לילדים.

2. קישוט החדר באביזרים הקשורים לתחביבי הילדים (דוגמת: ספורט, נגינה).

3. נוחות: חשוב לנסות לארגן את החדר בנוחות המירבית בהתאם להרגלים ולצרכים של הילד.

4. תאורה: חשוב מאוד שיהיה אור מרכזי, המאיר היטב את החדר כולו, לצד תאורה ממוקדת (לצד שולחן כתיבה או מעל המיטה לשם קריאה).

5. ארגון וסדר: יש להוציא מן הבית את כל הדברים שאין צורך בהם ולתרום לנזקקים. כל מספר חודשים, יש לערוך סדר בחפצים על מנת שלא לאגור דברים מיותרים.

 

ממני-

מיכל נידם : 052-3869646

 

www.michalnidam.co.il

 

 

 

 

טואול - בניית אתרים