חיפוש :

ארבעה רעיונות לגרום למטבח שלנו להראות גדול יותר

ארבעה רעיונות לגרום למטבח שלנו להראות גדול יותר

גם המטבח שלכם יכול להיראות גדול יותר

יש מספר פעולות פשוטות שתוכלו לעשות כדי לגרום למטבח שלכם להראות גדול יותר. כיצד מגדילים את המראה של המטבח ויוצרים מטבחים מיוחדים ללא עלות כספית גבוהה?

כדי להגדיל את המטבח שלכם אתם יכולים להזמין בעל מלאכה ולצאת במבצע של הגדלה ושיפוץ. אך לא באמת חייבים לעשות את זה. כי אפשר פשוט לפעול בצורה אחרת. אמנם שטח המטבח בס"מ  לא באמת יגדל. אך ההרגשה והאווירה כן ישתנו בצורה משמעותית. קראו על כך במאמר הבא.

כך תגדילו את המראה של המטבח שלכם

·         משטחים ריקים – האם ידעתם שהחפצים שאתם מניחים או משאירים על השיש, מקטינים את המראה של המטבח שלכם? כדאי שתדעו שאם תקפידו על שיש ריק ועל משטחים פנויים - ההרגשה תהיה שהמטבח מרווח וגדול יותר.

·         צבעים – יש צבעים שתופסים מקום ויוצרים הרגשה של עומס. לעומת צבעים נעימים יותר שלא תופסים הרבה נוכחות, ולכן יוצרים אשליה של רווח. בחרו בצבעים כאלו שישרו אווירה של שטח וגודל. התייעצו עם מומחים ומצאו את הצבע האהוב עליכם. במרבית המקרים מדובר על צבעים בהירים.

·         תאורה – האור שאתם מאירים באמצעותו את המטבח משפיע אף הוא על המראה. חשוב לבחור באור מתאים למטבח, וכזה שמשרה אווירה של שטח ורחבות. גם בעניין זה מומלץ להתעניין אצל איש מקצוע. יועץ תאורה מקצועי יוכל לספק לכם את המידע הנחוץ ולכוון אתכם לבחירה נכונה.

·         עיצוב הרהיטים – לעיצוב של הרהיטים במטבח יש חלק גדול ביצירת הרושם. אנשים רבים בוחרים כיום לעצב את המטבח באמצעות אי. האי מספק תחושה של שטח וגודל, הוא מאפשר שימוש רב תכליתי נוח מאוד. חשבו על כך והחליטו האם גם לכם זה יכול להיות מתאים.

·         ניצול חללים - חשוב מאוד לנצל כל חלל היטב. כך שהמטבח ישמש אתכם היטב ואתם תוכלו לעשות בו שימוש מועיל בלי להעמיס עליו פריטים.

בעזרת בחירות חכמות תוכלו לעצב את המטבח שלכם בצורה מוצלחת, כזו שתרגיש לכם מרווחת ונוחה. עיצוב נכון ינצל את השטח וימצה כל ס"מ שלכם.

בהצלחה 
מצוות האוס ירושלים


 

טואול - בניית אתרים