חיפוש :

איך לעצב את הגינה שלנו שתתאים לחורף?


איך לעצב את הגינה שלנו שתתאים לחורף?

הכן גינתך לימי החורף

החורף הישראלי קרב ובא. הוא אמנם לא נחשב מאוד קר ביחס לאזורים אחרים ברחבי העולם. אך הוא בהחלט דורש הכנה מוקדמת - כדי שלא נמצא את עצמנו ניזוקים מהקור ומהגשמים.

הרהיט היפה שרכשתם לגינה שלכם עומד בחצר חשוף לכל רוח, מה יקרה כאשר גשם יתחיל לטפטף? גם אתם חוששים מכך ורוצים להיות בטוחים שלא תינזקו בגין הגשם? קראו להלן וקבלו את המידע הנחוץ בדבר הכנת הגינה שלכם לחורף. כך תחסכו נזקים ועוגמת נפש. בבוא הקיץ תיהנו לחזור וליהנות בגינה המטופחת והמאובזרת שלכם.

ריהוט לגינה בחורף:

·         הצללה – לפני שאתם מגלים שאין לכם גינה, כי כולה מוצפת במי גשמים. כדאי לכם לשקול את האפשרות להציב בה פרגולה. כמובן שאין די בכך שתציבו פרגולה. כי כדי למנוע חדירה של מי גשמים מומלץ כי תבצעו סגירת פרגולה עם ניילון. סגירת פרגולה עם ניילון מהווה סגירת חורף איכותית ועמידה שתגן על החצר שלכם מפני הגשם. בין אם הקמתם את הפרגולה על כל שטח הגינה ובין אם רק על חלק – חשוב להיות בטוחים שלא השארתם חפצים חשובים חשופים מתחת כיפת השמים.

·         כיסויים – יש לכם כורסא לגינה? כיסאות לגינה? כל הרהיטים הללו עלולים לספוג נזקים בגין הגשם. גם רהיט שעשוי מחומר גלם שאינו סופג נוזלים עלול לצבור נזקים במהלך חשיפה ממושכת לגשם. לכן חשוב מאוד כי תכסו את הרהיטים כראוי, ותרכשו כיסויים מתאימים לגשם. כיסאות לגינה וכן כורסא לגינה יישמרו היטב כאשר הם יהיו מכוסים כראוי.

·         הכניסו הביתה – בריהוט גן ישנם  מוצרים שמתאימים מאוד לקיץ, אך בחורף מומלץ להכניס אותם לבית או למחסן. כריות וריפודים הכניסו לאחסון חורף. וזאת כדי למנע ספיגת נוזלים וכן דהייה של צבע. אם חשוב לכם לשמור על הריפוד במראה חדש ועל צבע עז כמו שהוא כעת - הכניסו הביתה.

חשוב לעצב את הגינה היטב לפני בוא החורף. וזאת כדי לאפשר לכם שימוש מהנה ומועיל גם בימות החורף הצוננים. כך תיהנו מהגינה שלכם גם בחורף.

 בהצלחה 

מצוות האוס ירושלים


טואול - בניית אתרים