חיפוש :

איך נגרום לחדר הילדים או המתבגרים להראות גדול יותר?

איך נגרום לחדר הילדים או המתבגרים להראות גדול יותר?

הגדילו את החדר בלי להזיז את הקירות

אז זהו שאפשר. לא חייבים לפנות אל קבלן שיפוצים או לעבור דירה כדי לעשות את החדר לגדול יותר. אמנם אין מדובר בהגדלה פיסית של החדר אלא רק בהרגשה. אבל ההרגשה שלכם שווה הרבה. למעשה היא החלק המרכזי של הסיפור....

כאשר הילד או הנער המתבגר שלכם מתלונן על צפיפות בחדר ועל הרגשה של דוחק. או שאתם בעצמכם מרגישים שמשהו בחדר מרגיש מעיק ועמוס, אתם יכולים בהחלט למצוא דרכים להגדיל את החדר. ואפילו רק בהרגשה שלכם ושלו - אבל דעו לכם שזה שווה הרבה מאוד. כי כאשר החדר מתוכנן היטב ומאובזר כראוי, הוא מרגיש מרווח יותר ואתם לא מוצאים את עצמכם מאוימים מהממדים של החדר.

כך יראה החדר שלכם גדול יותר

·         צבעים – האם שמתם לב לכך שיש צבעים שנראה על פניו כאילו תופסים מקום, לעומת צבעים מרווחים שיוצרים תחושה של חלל? לשם בחירה של צבעים נכונים ולקבלת הרגשה של רווח, עליכם לשוחח עם איש מקצוע מתחום העיצוב. הוא ינחה אתכם לבחירה נכונה של הצבעים המתאימים לחדר, כך שהוא ירגיש לכם מרווח וגדול.

·         מיטה – מתבגרים. המיטה אמנם תופסת מקום יקר. אך ניתן לבחור מיטת מתבגרים כזו שמנצלת את השטח של החדר היטב, ויחד עם זאת משאירה מספיק מקום בחדר. ניתן לשלב פינת כתיבה מעוצבת לצד המיטה, ובצורה כזו לנצל את הנישות ואת הפינות של החדר במקסימום. התוצאה תהיה שהחדר ייראה מרווח יותר, ויאפשר לכם להשאיר חלקים ריקים בלי להעמיס עליהם בחפצים.

·         שטיח – שטיח הוא אמנם פריט עיצובי שתופס מקום. אל אם אתם מעוניינים לפרוס שטיח, יהיה עליכם לבחור צבע שטיח נעים ומתמזג. כזה שישתלב היטב בחדר ויאפשר לכם ליהנות מעיצוב נעים ומוצלח שלא יוצר תחושה של עומס.

·         ארון קיר – עליכם לבחור ארון קיר קומפקטי. כזה שמצד אחד מכיל מספיק תכולה, אך מנגד שלא יתפוס מידי הרבה מקום.

·         תמונות או ציורי קיר - תמיד ניתן לקבוע על הקיר תמונות וכן ציורי קיר. הללו מוסיפים יופי למקום ומשרים אווירה מעוצבת ומושקעת.

עצבו את החדר בצורה חכמה. המטרה שלכם היא להשיג חדר נאה ומעוצב באווירה מרווחת ובמראה גדול.

בהצלחה 
מצוות האוס ירושלים


טואול - בניית אתרים