חיפוש :

חדרי הורים- 5 דברים שכדאי לשים לב אליהם

חדרי הורים- 5 דברים שכדאי לשים לב אליהם

עצבו בצורה מוצלחת את חדר ההורים

עיצוב מושקע – לחדר הורים מושלם. חשוב לעצב היטב את החדר ולחשוב על כל הפרטים הקטנים. כך תהיו מרוצים מחדר נעים ונוח.

חדר ההורים צריך להתאים את עצמו אליכם, ולא אתם אליו. לכן חשוב כי תתכננו אותו היטב ותארגנו אותו בצורה כזו, שהוא יאפשר לכם שימוש נוח ומועיל. שימו לב למספר נקודות חשובות שיעזרו לכם לתכנן נכון את החדר שלכם.

שימו לב לנקודות הבאות

·         תאורה – לתאורה שבחדר יש השפעה ישירה על האווירה ועל ההרגשה שלכם. לכן חשוב מאוד לבחור את התאורה המתאימה במידת הרכות והצבע שלה. יש כאן עניין של טעם אישי וגם כללים. לכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מתחום התאורה. הוא יוכל לכוון אתכם לבחירה הנכונה בהתאם לצרכים שלכם.

·         מיטה – המיטה חייבת להיות נוחה וגדולה מספיק. אם כי חשוב מאוד שהיא לא תתפוס את כל שטח החדר. לכן בעת רכישת מיטה יש לבחון את השטח של החדר ולבחור מיטה שמתאימה בגודלה לממדי החדר. מיטה גדולה מידי תעיק על החדר, ולא תאפשר לכם לאבזר את החדר בכל מה שצריך.

·         אחסון – בחדר השינה יש צורך בשטחי אחסון רבים. וזאת כדי לאפשר לכם להתארגן בנוחות ולמצוא מקום לכל פריט וחפץ. חשוב כי יהיו ארונות מאורגנים ואף מגרות בכמות מספקת. כך יהיה מקום לכל פריט וחפץ. קל יהיה לכם לארגן את החדר. האוס ירושלים ממליצים לכם לקנות מתקנים שמחולקים לתאים קטנים בהם תאבזרו את הלבנים ותצרו סדר מרבי.

·         מיזוג ואוורור – חדר הורים צריך להיות מאוורר ונעים.  לכן חשוב כי תפתחו את החלון לעיתים מזומנות. בקיץ החם יהיה עליכם למזג אותו באמצעות המזגן. שימו לב שמזגן יעיל יתאים ביכולות שלו לגודל של החדר. כמובן שעליכם לשקול העדפות אישיות ולהתאים את אמצעי המיזוג לצרכים האישיים שלכם.

·         פריטי נוי – מתאים מאוד לעטר את החדר בפריטי נוי שונים. מטרת פריטים אילו להוסיף נופך וחן לחדר. באמצעותם ניתן לעצב את החדר ולהשרות בו אווירה נעימה ומושקעת. חשוב לבחור פריטי נוי שעונים לדרישות הטעם שלכם. תמונות, ציורים, פריטים מיניאטוריים ועוד.

עצבו את חדר השינה שלכם כראוי, כך תהיה לכם הנאה וקורת רוח משימוש מועיל ונוח.
בהצלחה
מצוות האוס ירושלים

 

טואול - בניית אתרים