חיפוש :

עיצוב פרקטי בחדר האמבטיה

כיצד תעצבו חדר אמבטיה עם עיצוב פרקטי?

אם אתם נמצאים בתהליך של שיפוץ כללי לבית או בשיפוץ ספציפי לחדר האמבטיה שלכם, חשוב לא לשכוח שמדובר בחדר האינטימי ביותר בבית שלכם ולכן הוא חייב להיות הנוח והפרקטי ביותר. איך ניתן לעשות עיצוב פרקטי לחדר האמבטיה מבלי לפגוע בעיצוב הדקורטיבי? על כך תוכלו לקרוא בהמשך המאמר, עיצוב פרקטי ונכון לחדר האמבטיה שלכם.

מדוע נוחות באמבטיה היא הכרחית ונחוצה?

חדר האמבטיה אינו משמש אך ורק לרחצת הגוף ולצרכים הבסיסיים שלנו כבני אדם אלא יש לו משמעות מעט יותר עמוקה מכך. חדר האמבטיה הוא המקום בו אנו רוחצים את גופנו, מתנקים ומתרעננים לקראת יום חדש, הניקיון הוא לא רק ניקיון של הגוף אלא גם ניקיון של הנפש, כמעט וניתן לומר שחדר האמבטיה עוזר לנו לצבור כוחות ומנקה לנו את כל הלחצים שעברנו במהלך היום, על כן, אין ספק שנוחות מקסימאלית בחדר האמבטיה שלכם הינה הכרחית ונחוצה ויש לתת עליה את הדעת היטב כאשר אתם נמצאים בתהליך של העיצוב שלה.


שיקול נוסף לבחירת אמבטיה הנו ילדינו הקטנים. בדרך כלל הילדים אוהבים להתקלח באמבטיה  אך גם אמבטיון יכול להיות יעיל במיוחד עבור ההורים והילדים כאחד מבחינת גישה ונוחות.

כיצד כדאי לכם לעצב את חדר הרחצה עם מקלחון או אמבט?

על מנת לענות על שאלה זו חשוב קודם כל לדעת את תנאי הגודל אשר עומדים בפניכם בתוכנית האדריכלית מבחינת המטראז' של חדר הרחצה. כאשר חדר הרחצה שלכם הוא גדול, בהחלט ניתנת לכם האפשרות לבחור בין מקלחון לאמבט. הבחירה צריכה להיעשות במחשבה על הנוחות האינדיבידואלית שלכם בלבד.אם אתם אנשים שנהנים לעשות אמבטיה מלאה מדי פעם הרי שכמובן שאמבט יתאים יותר ושווה לנצל את גודל החלל לשם כך, אמנם, אם הצורך שלכם הוא במקלחת נטו, מקלחון בהחלט יכול להספיק ותוכלו גם להתפנק עם מוט פינוק איכותי שיגרום למקלחון שלכם להיות מפנק ואיכותי באמת, בנוסף אל תוותרו  על איכות גבוהה של כלים סניטריים וברזים והקפידו לרכוש רק חברות ידועות מאחר וברזים נוטים להתקלקל במיוחד או להתקלף אחרי שנה...

מקלחון תופס פחות מקום ולכן תוכלו להשתמש בשאר שטח חדר הרחצה לשימושים אחרים כמו ארונות אחסון גדולים ואפילו מכונת כביסה, כמובן דאגו שהאחסון יהיה פונקציונאלי ונכון על פי הצרכים שלכם.

ישנם חדרי אמבטיה המושקיעם מאוד וכוללים כלים סינטריים מעוצבים לצד אריחי קרמיקה שונים ומגוונים. ישנו מכלול ענק של אריחי קרמיקה לאמבטיה בצבעים ומרקמים שונים כאשר לכל אדם יש בחירה עיצובית ייחודית לו. כדאי תמיד לבחור אריחים מחוספסים על מנת למנוע החלקה ומומלץ לעיין בתמונות על מנת לבחור את הסוג המתאים לסגנון שלכם. 


צוות האוס ירושלים

טואול - בניית אתרים