חיפוש :

הלבשת הבית איך מלבישים אותו באופן הנכון?

איך מלבישים אותו באופן הנכון?

לכל פריט ופריט בבית שלכם יש משמעות באשר למראה הסופי של הבית. לכן אין לזלזל באף פריט או חפץ. הלבישו את הבית שלכם היטב, כך התוצאה תהיה מחמיאה!

חשוב לכם שהבית יראה טוב, שהוא ירשים את הנכנסים לתוכו, ויאפשר לכם לנהל את היום שלכם בהנאה וברוגע. למראה של הבית יש השפעה רבה על מצב הרוח שלנו, ועל היכולת שלנו לבצע פעולות שונות. זו הסיבה לכך שכאשר מדברים על נושא של הלבשת הבית וההום סטיילינג צריך לדעת כיצד לפעול ואיך לבצע את הבחירות השונות. המטרה היא להשיג תוצאה מקסימלית ומראה נהדר.

מהם האביזרים המבוקשים?

·         תמונות יפות – אין כמו תמונה יפה שתלויה על הקיר. היא מחיה את הקיר ומשלימה את המראה של החדר. כדי שהתמונה אכן תשלים את המראה עליה להיות מתאימה לכל המכלול הקיים. כי תמונות יפות שאינן משתלבות עם כל הפריטים סביב עלולות לפגום במראה ולא להוסיף לו.

·         ציור על בד – נמשכים לתחום האומנות? גם אם התשובה שלכם שלילית אתם עשויים להתחבר ליצירות של ציור על בד. מדובר על יצירות אומנות ברמה גבוהה מאוד. הצבע מתקבל על הבד בצורה ייחודית ויוצר יופי מופלא.

·         שטיחים – כדי לחמם את הבית ולשפר את האווירה המשפחתית מתאים לרכוש שטיחים. שטיח הוא פריט חם ומעוצב שמוסיף לחדר הרבה יופי וכן חמימות. הוא מאפשר פעילות בישיבה על הרצפה וכן צעידה ברגל יחפה.

·         תאורה נכונה – כולנו יודעים שלגופי תאורה יש חשיבות רבה ומשמעות ביחס למראה של החלל. לכן יש לבחור תאורה נכונה ומתאימה בעוצמתה ובצבעה. קיימים כיום מבחר עצום של מוצרי תאורה . פריטי תאורה מאפשרים לכל אחד לבחור את מה שטוב ומתאים בעבורו.

·         דלתות – יש סוגים שונים של דלתות. כדי להצליח בעת בחירת דלתות יש לבחון את הסוגים המוצעים לכם, ולהחליט מה מכולם עשוי להתאים למטרה שלכם. דלת מעץ מעוצבת ומחוטבת או דלת סטנדרטית. דלתות מעץ שיותאמו היטב ישלימו את המראה ואת העיצוב של הבית.

הלבישו את הבית בחפצי אומנות מעוצבים, ורעננו את המראה שלו פלאים!

בהצלחה 
מצוות האוס ירושלים


טואול - בניית אתרים