חיפוש :

טיפים חשובים לפני שמזמינים הדברה לבית

הדברה לפני כניסה לבית חדש

השירותים המבוקשים ביותר לפני כניסה לבית חדש הנו ללא ספק הדברה לבית. זוהי הזדמנות נהדרת להיפטר מחרקים או ג'וקים מסוגים שונים. עדיף לעשות את ההדברה לפני הכניסה לבית כשהבית ריק על מנת שהמדביר יוכל להגיע לכל מיני חורים וחללים שקשה להגיע אליהם בזמן שהבית מאוכלס.

כיום ההדברה הכי פופולארית הנה הדברה ירוקה השומרת על סביבה נקייה ובטוחה עבור בעלי החיים והילדים הקטנים. הדברה ירוקה מתבצעת על ידי חומרים סינטטיים עם ריכוז רעלים נמוך מאוד.

 להלן טיפים חשובים לפני שמזמינים הדברה לבית:

1.   לאטום את כל הסדקים והמחילות אותם ניתן למצוא בקירות ובחיבור של החלונות. פתחים אילו הם פתח ישיר לנמלים וחרקים להיכנס לבית.

2.   ניקיון של הספות והרהיטים. ישנם מזיקים שאוהבים לקנן בתוך הרהיטים והריפודים. חשוב מאוד לשאוב את המזרנים על מנת שנמגר את הפשפשים והקרציות שאוהבים לעקוץ ולאכול מהדם שלנו בכדי להתרבות.

3.   יש לשים לב למקורות הביוב והאינסטלציה של הבית אזורים פוריים מאוד לקינון של מזיקים. כדאי לעדכן את המדביר לפני הגעתו לבית במקומות אילו הנסתרים מן העין.

 

אנו ממליצים לכם להזמין חברת הדברה הפועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה  ובמקרה הצורך במידה והבעיה לא נפתרה שתהיה בעלת אחריות לבוא ולעשות הדברה נוספת עם אחריות מלאה לחומרים שלהם.

בהצלחה

צוות האוס ירושלים

 

  

 

 

טואול - בניית אתרים