חיפוש :

עצבו גינה הולמת - לשימוש מוצלח.

איך לעצב את הגינה שתתאים לקיץ?

עצבו גינה הולמת - לשימוש מוצלח.

על מנת שתפיקו את מלוא התועלת וההנאה מהחצר שלכם, חשוב כי תתאימו אותה לשימוש בהתאם לעונות השנה. עיצוב זה יאפשר לכם למצות את ההנאה ולהשתמש בגינה בכל עת.

אין דומה יום קיצי לוהט לימים הקרירים של החורף בארצנו. השמש יוקדת בעוז, הלחות מורגשת באוויר ואנחנו מחפשים לעצמנו את הפינה הנעימה בה נוכל לנפוש ולהתאוורר. כדי ליצור לעצמנו את הפינה הזו עלינו לתכנן כראוי את הגינה שלנו עם ריהוט לגן באופן מושלם. ריהוט נכון בירושלים ובכל מקום אחר יאפשרו לנו למקסם את הגינה להנאה מושלמת.

כך מכינים גינה לקיץ

·         ריהוט גינה – חשוב מאוד כי תאבזרו את הגינה ברהיטים המתאימים, אלו שיאפשרו לכם שימוש מועיל. לשם כך אתם צריכים ריהוט גינה איכותי ויציב. ריהוט שמתאים לאופי השימוש שלכם. פינת ישיבה נוחה, כורסת גן וכן הלאה. ריהוט זמין ונוח מאפשר לכם שעות של בילוי וחוויה.

·         הצללה – חשוב מאוד להצל על הגינה ולמנוע חשיפה לשמש. ניתן לעשות זאת באמצעות פרגולה והצללת יריעות. אפשר גם לפרוש שמשיה שתמנע את קרינת השמש במקום. יש לבדוק כי ההצללה מספקת והשהייה במקום לא חושפת אתכם לקרינה מסוכנת.

·         נדנדה מעץ – כמה נחמד להתנדנד על נדנדה מעץ. הנדנדה תוצב בגינה שלכם ותעמוד בה,  וכמו תזמין אתכם להתיישב ולהתרווח. וכך לנקות את הראש מעמל היום. ניתן להתנדנד ביחידות או בזוג וליהנות ממשב אוויר על הפנים אפילו בימים הלוהטים של הקיץ בארץ.

·         השקיה – חשוב מאוד כי תזכרו שהצמחים שלכם אף הם צמאים למים. לשם כך אתם צריכים לבצע השקיה מוגדלת בימות הקיץ. מצד אחד הצמחים מתייבשים במהירות רבה יותר בגין החום, ומנגד הם לא זוכים לקבל אף לא טיפה אחת של גשם. בין אם אתם משקים באמצעות טפטפת, ובין אם אתם עושים זאת בצורה יזומה בעזרת הצינור - זכרו לעשות זאת לעיתים קרובות ואל תתנו לצמחים שלכם להתייבש.

אין דומה גינה של קיץ לגינה החורפית. לכן אתם צריכים לדאוג לגינה ולעצב אותה כראוי כדי למנוע הזנחה. כך תצליחו לשמור על הגינה שלכם וליהנות ממנה בכל עת.

בהצלחה 
מצוות האוס ירושלים


 

טואול - בניית אתרים